В станиці Луганській почалися роботи зі зведення тимчасового мосту

provse.today

Прес-служба Луганської облдержадміністрації поінформувала у своєму профілі у соцмережі «Фейсбук» про те, що на КПВВ «Станиця Луганська» стартував процес робіт зі зведення мосту тимчасового характеру.

Текст повідомлення говорить про те, що 21 вересня відповідно до доручення голови Луганської ОДА — начальника обласної військово-цивільної адміністрації Віталія Комарницького, його заступник Юрій Погуляйко перевірив виконання робіт, спрямованих на відновлення моста на КПВВ «Станиця Луганська».

Згідно з інформацією, робочі зайняті збором металевих опор для тимчасового моста, а також укладанням плит фундаменту. Разом з тим, відбувається одночасне планування технологічної дороги грейдером та підсипка даної дороги камінням.

provse.today

Прес-служба зазначила, що піротехніками була продовжена робота, спрямована на очищення місцевості біля дороги від предметів, що є вибухонебезпечними. У свою чергу співробітники райавтодору продовжують ремонт тросового огородження проїзної частини та зрізання зайвої рослинності у вигляді дерев та кущів, що ростуть з лівого боку дороги.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*