Україна стала вирішальним фактором у передвиборній президентській кампанії в США

1k.com.ua

Павло Клімкін, який займав пост голови Міністерства закордонних справ у період з 2014 по 2019 рік, написав у своєму профілі у соціально мережі «Фейсбук» про те, що Україна стала фактором у передвиборній президентській кампанії у Сполучених Штатах Америки.

Відповідно до повідомлення Клімкіна, всупереч бажанню громадян України, наша держава все ж стала фактором в американській передвиборчій кампанії.

Екс-голова зовнішньополітичного відомства вважає, що буде безліч спроб з’ясування те, що і кому говорив республіканець Руді Джуліані, що було та не було сказано чинним американським президентом Дональдом Трампом у сторону представника Демократичної партії Джо Байдена. Однак важливим є той факт, що Україна буде сприйматися як джерело проблем, а не позитиву. Що, у свою чергу, може дорого обійтися нашій державі.

1k.com.ua

Екс-міністр зазначив, що проблема не стільки полягає у новому контексті для візиту голови України Володимира Зеленського у Сполучені Штати та його зустрічі з Дональдом Трампом.

Клімкін повідомив, що це буде міститися у порядку денному у період всієї передвиборної кампанії в Америці. Політик додав, що не варто протистояти хвилі, що насувається, потрібно або відступити, або «зайнятися серфінгом».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*