Підсумок саміту «четвірки» стане складним для президента Зеленського

my.ua

Парламентарій Верховної Ради України Ірина Верещук, яка входить у політичну силу «Слуга народу», виступила із заявою про те, що якщо переговорний процес у нормандському форматі все-таки відбудеться, то він буде досить складним для голови нашої держави Володимира Зеленського.

За словами парламентарія, остання зустріч у такому форматі, яка проходила у 2016 році не принесла ніяких результатів. З того часу, за словами Верещук, ситуація не змінилася.

Також народний депутат погодилася з висловом екс-президента України Леоніда Кучми, яке він зробив в ході конференції Yes, що нормандський формат з участю Зеленського буде складним для лідера, якщо навіть не надскладним.

my.ua

Варто відзначити, що раніше переговорний процес виявився під загрозою зриву, оскільки українська сторона відмовилася підписувати «формулу Штайнмайєра». Водночас, Леонід Кучма, який є представником української сторони заявив, що голова Франції Макрон та німецький канцлер Меркель в ході зустрічі наполягатимуть, щоб Україна йшла на неприйнятні поступки Російської Федерації.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*