Хлопчикам з нинішньої влади не вдасться посадити мене у в’язницю, — Порошенко

www.gogetnews.info

Колишній голова України та народний депутат Верховної Ради 9-го скликання Петро Порошенко в ефірі одного із телевізійних передач виступив із заявою про те, що не боїться погроз лідера нашої країни Зеленського, який обіцяв посадити Порошенко та членів його партії у в’язницю.

Також екс-президент заявив, що Державне бюро розслідувань, відкриваючи проти нього провадження, йде шляхом колишнього голови держави Віктора Януковича. При цьому, ДБР надає підтримку Андрій Богдан.

Порошенко зазначив, що й він, і його партія нікого не боїться. Він та його прихильники чесно дивляться в очі громадянам. Політик підкреслив, що у ДБР, яке підтримує Богдан, не вийде посадити його у в’язницю. Також він зазначив, що Богдан є близьким партнером Портнова, який обіймав посаду заступника голови Адміністрації президента при правлінні Януковича.

www.gogetnews.info

На питання кореспондента про те, чи готовий Порошенко сісти у в’язницю, якщо буде відповідне рішення суду, політик відповів, що він нічого не боїться, оскільки багато років був опозиціонером та йому неодноразово погрожували в’язницею. Крім цього, за словами нардепа, таке рішення стане ударом по українській владі та поверне в країну політичне переслідування.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*