Українці та росіяни — братній народ, — міністр оборони Шойгу

infosmi.net

Голова Міністерства оборони Російської Федерації Сергій Шойгу заявив в одному зі своїх інтерв’ю, що не бачить небезпеки прямого військового зіткнення між українською та російською армією.

Відповідно до слів голови оборонного відомства РФ, він навіть думати про це не бажає. Шойгу також сподівається, що у керівництва України вистачить можливостей, сил та волі для того, щоб остудити людей, які закликають до божевільного сюжету, що передбачає повномасштабну війну Росії з Україною. Адже настане час, коли все одно доведеться зупинити екстремістів в Україні. Однак міністр шкодує, що це не було здійснено раніше.

За словами Сергія Шойгу, жителі України та Російської Федерації є братнім народом. А сам міністр зазначив, що його родичі по лінії матері родом з України. Також за часів Великої Вітчизняної війни мама Шойгу пережила там окупацію, а її брати саме з України пішли на фронт. Там похований і його дідусь.

infosmi.net

Голова російського оборонного відомства також розповів, що його хрестили у 5 років в одному з храмів у Луганській області у місті Стаханов.

Шойгу упевнений, що у майбутньому росіяни та українці будуть жити в мирі та добросусідстві.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*