Китай об’єктивно зацікавлений в українських технологіях ПАТ “Мотор Січ”

x-true.info

У своїй останній статті для порталу ZN.UA експерт Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння Ігор Левченко пише про те, що раніше укладена угода про придбання контрольного пакета акцій українського заводу «Мотор Січ» з боку китайських інвесторів може обернутися справжньою катастрофою для української авіабудівної галузі. За словами Левченка, китайці зацікавлені в отриманні українських технологій виробництва авіадвигунів, при цьому вони не поспішають розміщувати великі замовлення на «Мотор Січ».

x-true.info

Левченко пише про те, що підписуючи контракт з китайськими інвесторами, Україна свідомо йшла на ризик, який міг би привести до втрати провідних позицій на ринку авіабудівництва. В першу чергу це пов’язано з тим, що отримавши контрольний пакет підприємства «Мотор Січ», Китай по суті відкрив собі шлях до отримання ключових українських технологій в галузі авіабудівництва. Більш того, Левченко не виключає можливості повного знищення даної галузі в Україні, за аналогією з суднобудівництвом.

При цьому експерт підкреслює, що попри небажання китайців розміщувати великі замовлення на «Мотор Січ», як мінімум в трьох китайських авіапроектах українські технології мають ключову роль.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*