Депутат Верховної Ради попросив вибачення перед жителями України та ОРДЛО

v-variant.com.ua

Народний депутат Верховної Ради України Руслан Горбенко спростував інформацію стосовно того, що в Україні з жовтня цього року буде припинено пропуск у так звані «ЛДНР» та назад громадян, які не досягнули 16-річного віку та без наявності паспорта.

Відповідно до повідомлення парламентарія, він попросив вибачення у дезінформованих громадян України за непрофесійні дії чиновників, що друкують оголошення про те, що за свідоцтвами про народження громадяни до 16 років без паспорта пропускатися через лінію розмежування не будуть.

Адже у постанові, яка набуде чинності 30.10.2019, йдеться про те, що виїзд з так званих «ЛДНР» громадян, які не досягли 16 років, дозволений при супроводі батьків, а також при наявності свідоцтва про народження. А в’їзд на територію дозволений громадянам, які не досягли 16, років лише за низкою умов. Серед умов — супровід батьків, наявність свідоцтва про народження, а також довідка, яка свідчить про те, що здійснена подача документів на отримання паспорта.

v-variant.com.ua

Руслан Горбенко зазначив, що батьки можуть вибрати будь-який зручний час для того, щоб виїхати та оформити паспорти для своїх дітей.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*