“Нафтогаз України” позначив вартість транзиту російського газу на майбутні 5 років

bypass.osiland.com

У прес-службі НАК «Нафтогаз України» повідомили, що згідно з підрахунками експертів, транспортування газу в країни ЄС через ГТС України буде коштувати РФ не менше 3,21 долара за 1 тис. куб.м на 100 км.

У повідомленні зазначено, що при розрахунку вартості транспортування газу з РФ до Євросоюзу насамперед враховувався обсяг бронювання потужності української газової труби. Якщо в першому випадку (при 60 млрд куб. м потужностей) транспортування газу буде коштувати не менше 3,21 долара за 1 тис.куб. м на 100 км, то в другому випадку (при 90 млрд куб. м потужностей) ціна буде нижче – 2,56 долара за аналогічний обсяг. При цьому всі зазначені розрахунки наводяться на основі планування терміном на 5 років.

bypass.osiland.com

Нагадаємо, що за підсумками тристоронніх газових переговорів, в яких взяли участь ЄС, Україна та РФ, сторони досягли компромісу по низці питань. Зокрема, Україна та РФ обговорили можливість укладення нового контракту щодо транзиту газу. Більш того, українська сторона вже представила оператора, який буде відповідати за транспортування російського газу через ГТС України.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*