Київ має відновити самоврядування, – ” Слуга народу”

vybor.news

На Facebook-сторінці нардепа від партії «Слуга народу» Олександра Ткаченка з’явилося повідомлення, в якому зазначено, що 22 вересня в столиці України у Софії Київській відбулася презентація відразу трьох проектів, націлених на розвиток Києва. Відзначається, що в основному акцент був зроблений на підтримку громадянської активності та поновлення самоврядування.

За словами Ткаченка, перший з представлених проектів передбачає створення в Києві загальноміської платформи для організації та проведення дискусій. Він матиме назву Інститут Києва, а головною його метою стане створення в місті соціально-політичного клімату, який дозволить міським громадам адекватно взаємодіяти та працювати на благо Києва.

vybor.news

Крім цього представники «Слуги народу» ознайомили присутніх зі змістом альтернативного Закону «Про Київ – столицю України», спрямованого на впровадження нових механізмів самоврядування в Києві. Третім, із запропонованих проектів, стала ініціатива щодо об’єднання міських громад й створення необхідної комунікаційної мережі між ними.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*