Україна повністю захистить викривачів корупції

anticor.info

Адвокат та старший партнер адвокатської компанії «Кравець та партнери» Ростислав Кравець поінформував про те, що виходячи з прийнятого законопроекту, викривач корупції, якщо він висунув безпідставне обвинувачення, не понесе ніякої кримінальної відповідальності.

Згідно з інформацією, 13 вересня парламент України прийняв законопроект «Про внесення змін до закону «Про запобігання корупції» з приводу викривачів корупції». Однак у законодавчому акті достатньо не грамотно прописані умови захисту викривачів. Адже залишилося не ясним, за чиї кошти буде здійснюватися захист близьких родичів та сім’ї конкретної особи. Крім того, у тексті зазначено, що за людиною зберігаються трудові права. Кравець відзначив, що складно уявити, як у подібних умовах зможе працювати людина.

anticor.info

Ростислав Кравець також зазначив, що кримінальна відповідальність не поширюється на викривачів за спростування інформації, яка є неправдивою, а також за порушення недоторканності приватного життя.

За словами адвоката, якщо звинувачення викривача виявиться помилковим, він не понесе ніякої відповідальності, оскільки навіть компенсація за нанесення моральної шкоди не передбачена у законі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*