У Рівному відібрали права у водіїв маршруток, які ігнорували військових АТО

rv.suspilne.media

Повідомляється, що у місті Рівне учасник Антитерористичної операції на Сході України Федір Мисюра, який обіймає посаду керівника обласного управління інфраструктури, забрав документи у водіїв маршруток, які не зупинялися для того, щоб взяти військових у салон.

Згідно з інформацією, Федора Мисюру обурив відеоролик, в якому стверджувалося, що деякі водії маршруток не завжди зупиняються заради того, щоб підібрати військових. Тому керівник обласного управління інфраструктури надів військову форму та відправився разом зі службовцями Збройних сил України на зупинку біля полігону.

Відзначається, що велика частина водіїв робили зупинки, проте номера тих, хто проїхав повз, Федір Мисюра записував. Після цього, він приїхав на автостанцію та забрав документи у тих водіїв, які потрапили до його списку.

rv.suspilne.media

Відповідно до даних, один з перевізників спробував дати пояснення керівнику інфраструктури, що між водіями існують внутрішні домовленості стосовно здійснення перевезення військових, проте учасника АТО дане пояснення не влаштувало.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*