Розкрито повну програму візиту президента Зеленського до США

rubryka.com

В рамках свого офіційного візиту у США президент України Володимир Зеленський планує не тільки відвідати офіційні заходи міжнародного характеру (сесія Генасамблеї ООН), а й зустрітися з представниками української діаспори, обговорити актуальні питання з американськими бізнесменами та багато іншого. Про це стало відомо після того, як була опублікована офіційна програма візиту Зеленського в США, який триватиме з 23 по 26 вересня.

Згідно з інформацією, в день прибуття (23 вересня) у Зеленського запланована культурна програма, зокрема відвідування українського музею Нью-Йорка. Крім того, в цей же день відбудеться зустріч Зеленського з представниками українських громад.

24 вересня Зеленський візьме участь у відкритті 74-ї сесії Генасамблеї ООН, після чого відвідає дві офіційні зустрічі, одна з яких буде організована від імені президента США Дональда Трампа та його дружини.

rubryka.com

26 вересня український лідер виступить на дебатах Генасамблеї ООН. Відразу після цього Зеленський зустрінеться з представниками єврейської громади в США.

Останній день перебування в США Зеленський планує присвятити спілкуванню з американськими бізнесменами, а також відвідати меморіал Пам’яті жертв терактів 11 вересня.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*