Закон України” Про державну мову ” повинен функціонувати повною мірою, – Мінкульт

vybor.news

Володимир Бородянський, який обіймає посаду голови Міністерства культури, молоді та спорту, у своєму інтерв’ю висловив думку про те, що законодавчий акт про функціонування державної мови, прийнятий минулим скликанням Верховної Ради України, необхідно виконувати.

Бородянський заявив, що мовний закон існує та його потрібно виконувати. Також міністр зазначив, що на даний момент нема потреби для того, щоб вносити будь-які зміни у даний законодавчий акт.

Голова відомства виступив проти того, щоб розділяти людей, керуючись принципом використання тієї чи іншої мови. Оскільки Бородянський не вважає, що люди, які розмовляють російською, творять «русский мир».

vybor.news

Також міністр культури висловив свою незгоду стосовно того, що голова держави був творцем «русского мира». Адже Бородянський сам протягом усього свого життя використовував саме російську. Тому вважає неправильним поділ людей за мовним принципом.

Раніше повідомлялося про те, що голова України Володимир Зеленський пообіцяв провести аналіз законодавчого акту про функціонування державної мови, який був прийнятий депутатами минулого скликання парламенту.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*