США обурене поведінкою Росії в Чорному морі

phim22.com

Росіяни перешкоджають проведенням навчань НАТО в чорноморської морської акваторії. Про це заявив Бен Ходжес — американський генерал, колишній командувач сухопутними підрозділами Сполучених Штатів на європейській території.

Ходжес розповів, що росіяни блокують ті місця, де командувачі Альянсу планували морські маневри. На його думку, це повинно викликати занепокоєння, особливо дії РФ навколо Одеси. Те, що відбувається американський генерал назвав однією з форм тимчасової блокади, виключивши фактор випадковості.

Генерал у своєму інтерв’ю дав поради Україні. Як заявив Ходжес, нашій країні необхідно налагодити обмін розвідувальними даними зі Сполученими Штатами, Грузією та Румунією. Екс-командувач сухопутними військами США в Європі підкреслив, що це не буде дорого коштувати.

phim22.com

Нагадаємо, що в липні вибухнув скандал, коли російський військовий корабель «Смєтлівий» зайшов до ділянки, закритої для російської сторони через проведення навчань між ВМСУ та країнами-членами НАТО. У Росії відкинули звинувачення, заявивши, що «Смєтлівий» стежив за кораблями Альянсу, дотримуючись міжнародних правил.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*