Україна готова до закупівель бразильського штурмовика, призначеного для “антипартизанської” діяльності

nikvesti.com

Дефіцит штурмових вертольотів українського військового авіапарку може бути компенсований закупівлею турбогвинтового легкого штурмовика Super Tucano бразильського виробництва.

Як пояснив голова Центру антикризових ініціатив Максим Глущенко, бразильський штурмовик здатний діяти вночі та вважається експертами одним з найкращих у своїй категорії. Спеціаліст у сфері ОПК нагадав, що у 2015 році провідне американське видання National Interest додала цей штурмовик в список «найбільш смертоносних».

В даний час командування Повітряними силами проявляє інтерес до можливого придбання Super Tucano. В середині минулого місяця генерал-полковник Сергій Дроздов, командувач Повітряних сил, в супроводі офіцерів відвідав Бразилію, де обговорив перспективи співпраці зі своїми латиноамериканськими колегами.

nikvesti.com

На ту зустріч відреагувала бразильська преса. Одне з місцевих видань повідомило, що Дроздов виконав політ на штурмовику і зустрівся з представниками виробника, обговоривши можливість покупки.

Максим Глущенко, коментуючи можливість придбання Super Tucano, заявив, що бразильський штурмовик підходить для локального використання на Сході та для навчання нових льотчиків, однак є й «мінуси» такого варіанту. Експерт нагадав, що у противника є сучасна ППО, а виготовлений за західними стандартами штурмовик буде необхідно поєднати з нашими зразками озброєння для авіації, які належать іншому стандарту.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*