Світові держави повинні закріпити “на століття” суверенітет і територіальну цілісність України, — команда Зе

kursoviks.com.ua

В оточенні голови держави підняли тему про можливе підписання договору з провідними державами світу, який би гарантував територіальну цілісність держави та її суверенітет, з чим не впорався укладений в угорській столиці Меморандум.

Про цю ідею заявив помічник президента Андрій Єрмак. За його словами, подібна тема підіймається українською стороною в різних переговорах. Київ домагається остаточного врегулювання ситуації з підписанням міжнародного масштабного договору, під яким би свої підписи поставили представники Сполучених Штатів, ФРН, Французької Республіки, Великобританії та Китайської Народної Республіки. Такий договір, на думку Єрмака, закріпив би положення про територіальну цілісність і суверенітет країни на наступні роки та навіть століття.

kursoviks.com.ua

Також Єрмак у розмові з журналістами обговорив можливість приєднання американських партнерів до «Нормандського формату». Помічник президента нагадав, що Володимир Зеленський позначив чинну стратегію: роботу переговорної групи у Мінську та нинішній «Нормандський формат». Якщо останній не буде працювати, у Києві почнуть пошук інших варіантів, зазначив Єрмак.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*