Вимагають хабар? Пропонують “відкат”? Будь ласка, не мовчіть!, – Зеленський

ua.news

На Facebook-сторінці президента України Володимира Зеленського з’явилося відеозвернення, на якому голова держави закликає українців реагувати на будь-які прояви корупції, повідомляючи про це у відповідні органи (Національне антикорупційне бюро України). За словами Зеленського, подолати корупцію можна буде тільки в тому випадку, якщо кожен українець зробить свій особистий внесок: не даватиме й не братиме хабарі, а також не буде закривати очі на чергову спробу «розпиляти» держбюджет.

Зеленський зазначив, якщо Україна хоче стати європейською державою, то перш за все необхідно усвідомити важливість закону, як основи правової держави. При цьому усвідомлення повинно прийти як до влади, так і до населення, оскільки будь-які дії по боротьбі з корупцією, що мають односпрямований характер, приречені на провал.

За словами Зеленського, якщо кожен українець зробить свій внесок в боротьбу з корупцією, то це стане серйозним кроком на шляху до набуття нової ментальності, позбавленої колишніх негативних шаблонів та стереотипів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*