Водії-далекобійники організували масову акцію протесту під стінами Кабміну України

zik.ua

23 вересня уздовж дороги на вулиці Грушевського, недалеко від якої знаходиться будівля Кабінету міністрів, вишикувалися близько 30 фур, з метою привернути увагу чиновників. Відзначається, що водії вантажних машин влаштували подібну акцію у зв’язку недавно прийнятим рішенням Кабміну про обмеження перевезень в Польщу.

У зв’язку зі скороченням кількості дозволів на перевезення в Польщу водії фур зіткнулися з масою проблем, які, перш за все, стосуються якості роботи та їх фінансового становища. Зокрема, через те, що Кабмін ввів ліміт на кількість перевезень, водії змушені по кілька днів стояти на пунктах, де видають відповідні дозволи. В результаті це призводить до того, що далекобійники спізнюються з доставленням замовлення, за що отримують покарання у вигляді штрафів.

zik.ua

Представники Мінінфраструктури відзначають, що скорочення кількості перевезень було вимушеним кроком. Перш за все, це реакція на політику Польщі, яка в нинішньому році вирішила скоротити квоту на перевезення. Тому у зв’язку з обмеженою кількістю ліцензій та необхідністю розтягнути наявну кількість дозволів до кінця року, Кабмін змушений був ввести ліміт.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*