Віталій Кличко виступив із законодавчою ініціативою

stour.by

Віталій Кличко, який обіймає посаду голови Київської міськдержадміністрації, у процесі прес-конференції повідомив про те, що він подав до парламенту України альтернативний проект закону про столицю.

За словами мера, законопроект про столицю, який був внесений на розгляд Верховної Ради раніше, не включає пункти про самоврядування та децентралізацію.

Кличко зазначив, що на даний момент немає можливості для того, щоб ознайомиться з проектом документа. Також ходять різні версії даного законопроекту. Однак міський голова заявив, що версія, яка поширюється у засобах масової інформації, не є законопроектом, що передбачає децентралізацію та самоврядування.

Мер вважає, що будь-який проект закону повинен бути обговорений з жителями Києва. Оскільки городяни повинні знати, якими правами вони володіють. Адже не можна у них відібрати можливість обрання влади, відповідальної перед жителями міста, а не перед особою, що призначила її.

Відповідно до слів Віталія Кличка, його команда запропонувала розроблений нею альтернативний законопроект, що прописує можливість киян вибирати керівництво міста.

stour.by

Мер заявив, що абсолютно будь-який законопроект, внесений до Верховної Ради, зобов’язаний мати дискусію з експертами та суспільну дискусію. Також документ необхідно представити у засобах масової інформації та лише після цього при наявності пропозицій громадськості та зауважень його можна ставити на голосування нардепів.

Міський голова додав, що йому б не хотілося, щоб жителі Києва дізналися про зміст законопроекту лише після його схвалення парламентаріями.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*