Російські соцмережі працювали та продовжують діяти в МОЗ України

m.gordonua.com

Анастасія Халєєва, що обіймає посаду керівника експертної групи eHealth МОЗ, написала у своєму профілі у соціальній мережі «Фейсбук» про те, що у будівлі Міністерства охорони здоров’я при керівництві виконувача обов’язки голови відомства Уляни Супрун, а також при чинному керівництві функціонують заборонені в Україні російські соцмережі.

Відповідно до повідомлення Халєєвої, інформація про доступність російських соцмереж у МОЗ є правдою.

Керівник eHealth зазначила, що 22 вересня у соцмережах з’явилася інформація стосовно того, що у мережі Wi-Fi МОЗ доступні користувачам російські соцмережі, які були заборонені рішенням Ради нацбезпеки та оборони України. Саме тому відразу після того, як вона прийшла на робоче місце, Халєєва почала перевіряти цю інформацію, яка виявилася правдою. Також чиновник повідомила назву провайдера, який обслуговує будівлю МОЗ — Гігатранс.

m.gordonua.com

Згідно з інформацією, Халєєва спільно з іншими держслужбовцями повідомила про це державному секретарю відомства, оскільки він є керівником апарату. Також були підготовлені листи до Служби безпеки, апарату Ради національної безпеки та оборони України та Національної поліції.

Керівник зазначила, що вжиті заходи обумовлені наявністю у команди власних принципів, які ніколи не будуть проігноровані.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*