Зеленський почав закривати питання по Криму

qha.com.ua

Валерій Івасюк, парламентарій першого скликання парламенту України, поінформував, що Володимир Зеленський припинив існування т.зв. «апарату уповноваженого у справах кримськотатарського народу» його ліквідацією. Також був звільнений з посади омбудсмена нардеп ВРУ від політичної сили «Європейська солідарність» Мустафа Джемілєв, який є представником «Меджлісу кримськотатарського народу» — забороненого на території Росії.

Відповідно до слів парламентарія, він днями зустрічався з Мустафою Джемілєвим. Та у ході даної зустрічі Івасюку стало відомо, що представник політсили Петра Порошенка «Європейська солідарність» був звільнений з посади, а Володимир Зеленський припинив існування інституту уповноваженого.

qha.com.ua

Івасюк вважає, що своїми діями голова України поставив «нота бене» — він президент, та для нього це є першим акцентом. Таким чином, Зеленський відкинув Крим.

Екс-нардеп також звернув увагу на те, що ні політична сила президента «Слуга народу», ні Офіс президента не підіймають питання приналежності Кримського півострова.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*