Названий самий ненадійний пароль, і це не «123456»

www.makeuseof.com

Компанія з Німеччини Avira, яка займається розробкою програмного забезпечення, назвала найпоширеніший та ненадійний пароль. Так, найчастіше користувачі в паролях не використовують букви та цифри, а заповнюють відповідний рядок пропуском. За словами одного з аналітиків компанії, подібне ім’я користувача та пароль набагато частіше зустрічаються, ніж «admin».

Варто відзначити, що в зазначеній компанії щорічно публікують перелік паролів, які є найбільш ненадійними. Так, щорічно лідерські місця в рейтингу слабких паролів закріплені за «admin», «p @ assw0rd», а також «123456». Однак в поточному році найбільш популярним став варіант з пропуском замість пароля.

Згідно з дослідженнями, 25,6% уразливості припадає на ті паролі, які заповнюються пропусками. Крім цього, у 23,4% випадків логін й пароль складаються з однакових комбінація, таких як, наприклад, «admin» / «admin».

www.makeuseof.com

Для з’ясування найбільш популярних паролів співробітники компанії створювали точки доступу, які називали «honeyspot». Дана точка імітувала поведінку пристроїв з Інтернету речей, наприклад, таких як маршрутизатори або камери стеження. Подібні пристрої часто мають слабку систему безпеки. Зламати відповідну точку доступу хотіли понад 14-ти тисяч користувачів.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*