Україна запросила Японію інвестувати в Чорнобильську зону відчуження

News.liga.net

Згідно з інформацією прес-центрі Кабміну, в ході зустрічі з делегацією з Японії голова уряду України Олексій Гончарук запропонував даній державі вкласти інвестиції в Чорнобильську зону.

Так, Гончарук виступив із заявою про те, що наша країна планує вкладати інвестиції в Чорнобиль. Також він сподівається, що японська сторона також вкладе свої інвестиції. Прем’єр заявив, що Україна буде рада, якщо до цього процесу приєднається і Японія.

Водночас, голова Кабінету міністрів заявив, що інвестиції є чудовою можливістю для залучення уваги до такого важливого питання, як безпека атомних електростанцій.

Еісуке Морі, який очолює японсько-українську парламентську лігу дружби, заявив, що безпека, пов’язана з ядерною енергетикою, повинна стати одним з пріоритетних напрямків у співпраці двох держав. Також він підкреслив, що зустріч Гончарука та японської делегації також може посприяти початку спільної діяльності держав в енергетичній сфері.

News.liga.net

Варто звернути увагу на те, що в рамках зазначеної зустрічі порушувалося питання й про співпрацю в галузі інформаційних технологій.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*