Трамп заморозив військову допомогу Україні через побоювання корупції

provse.today

Виплати по траншу в 400 мільйонів доларів США, призначених Вашингтоном як надання військової допомоги нашій країні, були заморожені американським президентом через його побоювання нецільового витрачання коштів одержувачами.

Про це повідомило впливове американське видання «Вашингтон Пост», посилаючись на кілька високопоставлених джерел з оточення Дональда Трампа. Один із співрозмовників видання заявив, що розпорядження від президента надійшло як мінімум за сім днів до спілкування Трампа з українським колегою.

Ще одне джерело «Вашингтон Пост» заявило, що своїм рішенням 45-й президент Сполучених Штатів хотів впливати на українського голову держави.

provse.today

Третій співрозмовник американського видання нагадав, що на розмороження фонду надання допомоги вплинуло закінчення фінансового року (який відрізняється від календарного). Якби в сумі, призначеній для України, залишилися невитрачені кошти, схвалені для виділення законодавцями, це було б названо порушенням закону.

Нагадаємо, що наприкінці минулого місяця у Білому Домі розпорядилися проконтролювати витрачання виділених для України коштів, через що надходження грошової допомоги Києву було заморожено. Розморожування виплат було виконано після того, як оборонне відомство США прийшло до висновку про необхідність збереження фінансової допомоги для України.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*