Вільна частина Донбасу повинна стати обличчям реформ України

gromady.dn.ua

Олександр Данилюк, який займається посаду секретаря Ради нацбезпеки та оборони, виступив із заявою, що підконтрольні Києву частини Донбасу повинні стати обличчям майбутніх реформ.

Так, він зазначив, що нині на даний регіон слід дивитися як на місце для реформування, а не як проблему. На думку Данилюка, влада нашої країни повинна сконцентрувати кошти на східних регіонах. Головне в процесі реформування – це створення критичної маси, без якої ніхто не побачить ефективність реформ.

Данилюк повідомив, що місцем запуску плану відновлення Донбасу обрали місто Маріуполь. Даний вибір обґрунтований тим, що саме там проживає найбільша кількість внутрішньо переміщених осіб, крім того там є малий та середній бізнес.

gromady.dn.ua
Новини, УкраїнаРеалії, РНБО, Данилюк, Донбас, реформи, війна, Росія
Секретар РНБО заявив, що присутність збройних сил надає особливу атмосферу даному місцю. Так, військова техніка значно пошкоджує дорожнє покриття, яке ніхто не хоче відновлювати з-за воєнних дій. Водночас, постійний вплив Російської Федерації створює почуття загрози.

Данилюк звернув увагу на те, що після реформування в Донбасі повинні почати функціонувати нові медичні установи та школи.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*