Новинський пропонує списати українцям борги за ЖКГ

ukrnovyny.com

Парламентарій Верховної Ради Вадим Новинський зареєстрував закон проект, що передбачає списання українцям заборгованості за надання комунальних послуг, яка накопичилася за станом на 1-е січня поточного року.

Відповідний законопроект пропонує визначити порядок списання боргів за газ, електрику, опалення та гаряче водопостачання. Водночас, надавачі вказаних послуг мають підтвердити суми заборгованостей населення протягом 45-ти днів з того моменту, як закон почне діяти.

Порядок підтвердження суми заборгованості та її списання встановлюється урядом України, якій відводиться на це 14 днів.

Новинський звернув увагу, що підвищення комунальних тарифів, яке проводилося протягом 2015 – 2018 років для багатьох громадян стало шоковим. Так, ціни на газ збільшилися в 11 разів, на гаряче водопостачання – в п’ять разів. Водночас, рівень доходів громадян збільшувався набагато повільніше й незначніше.

ukrnovyny.com

За словами парламентарія, станом на початок поточного року заборгованість громадян за комунальні послуги сягає 70-ти мільярдів гривень. Таких боргів не було за всю історію країни. У зв’язку з цим, Верховна Рада 9-го скликання повинна навести порядок у питаннях з тарифами ЖКГ.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*