Ніхто з нардепів Ради 9-го скликання не попросив компенсацію за житло

www.segodnya.ua

В інформаційному управлінні Апарату парламенту інформують, що станом на 18.09.19. жоден з парламентаріїв 9-го скликання не отримував грошові кошти як компенсацію оренди житла.

Водночас, уточнюється, що на даний момент ніхто з парламентаріїв Ради не висловлював бажання про отримання відповідної грошової компенсації.

Варто звернути увагу на те, що відповідно до законодавства, що передбачає статус парламентаря, нардеп має право на отримання щомісячних виплат для оплати орендного житла або номеру в готелі.

Так, право отримувати кошти мають лише ті парламентарії, у яких немає житла в Києві місце їх реєстрації та проживання знаходиться далі, ніж на 30 кілометрів від української столиці.

www.segodnya.ua

Підкреслимо, що у Верховній Раді не перевіряють чи дійсно парламентарі потребують компенсації за житло. Так, кожному депутату, який звернувся за компенсацією виплачують по 20 тисяч гривень.

У Верховній Раді 8-го скликання відповідна компенсація виплачувалася 120-ти депутатам. Згідно з розслідуванням програми «Наші гроші», у цих 120-ти нардепів поряд з цим задекларовані мільйони гривень накопичень.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*