Президента України не поставили в графік виступів лідерів країн на Генасамблеї ООН

Glavnoe.ua

24 вересня в Нью-Йорку в рамках 74-ої сесії Генасамблеї ООН заплановані виступи відразу 32 лідерів держав-учасників, при цьому прізвище президента України в цьому списку не вказано. Передбачалося, що Володимир Зеленський в рамках свого чотириденного візиту до США не тільки відвідає відкриття Генасамблеї ООН, а й виступить з доповіддю в головному залі організації.

Відповідно до графіка заходу, виступи лідерів країн розділені на два блоки: перші 16 чоловік виступлять з 16:00 до 21:45, а інші 16 чоловік й окремо делегація, що складається з представників 6 країн, виступлять з 22:00 до 04:00 (київський час). При цьому серед усіх країн, від яких планується промовець, Україна не заявлена.

Відзначається, що з огляду на опублікований графік заходу, Зеленський зможе виступити лише під час загальних дебатів, де в основному беруть участь не лідери держав, а громадські діячі, представники наукової спільноти тощо.

Glavnoe.ua

Нагадаємо, що у 2018 році в подібній ситуації опинився тодішній президент України Петро Порошенко, якому також не надали можливість виступити в головному залі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*