В Європарламенті створено групу «друзів України»

Nv.ua

Німецька міжнародна громадська телерадіокомпанія «Deutsche Welle» проінформувала про те, що у законодавчому та представницькому органі Євросоюзу — Європейському парламенті дев’ятого скликання була створена група неформального характеру «друзів європейської України». Установче засідання цієї групи відбулося 24 вересня у Брюсселі.

Відповідно до слів депутата Європарламенту з фракції «Оновити Європу» Пятраса Ауштрявічюса, який проводив засідання, 50 представників 6-ти фракцій законодавчого органу Євросоюзу побажали стати членами цієї групи.

Відзначається, що група поставила перед собою дві головні цілі на майбутній період з 2019 по 2024 роки — це підтримка України, а також її економічна інтеграція в Євросоюз.

Ауштрявічюс повідомив, що група докладе всіх зусиль для того, щоб питання України завжди містилося у порядку денному, оскільки ніхто не повинен думати, що дане питання є другорядним.

Nv.ua

Згідно з інформацією, на засіданні були присутні нардепи парламенту України, серед яких Іванна Климпуш-Цинцадзе, яка є головою парламентського комітету з питань інтеграції з Євросоюзом, а також представники політичної сили «Слуга народу» Вадим Галайчук та Марія Мезенцева.

Повідомляється, що у восьмому скликанні Європейського парламенту, що функціонував у період 2014-2019 роки, також була подібна група.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*