Глава Нацполіції України різко подав у відставку

oligarh.media

В рамках прес-конференції, яка відбулася 24 вересня в столиці України, голова Нацполіції Сергій Князєв заявив, що покидає свій нинішній пост, при цьому коментувати причину свого рішення він відмовився.

Відзначається, що спочатку прес-конференція була присвячена питанням ефективності роботи Нацполіції. Зокрема, в ході свого виступу Князєв зробив акцент на тому, що за останні два роки якість роботи поліції значно покращилася, й привів відповідні докази у вигляді даних.

Відразу після перерахування поліпшень, які відбулися, Князєв заявив, що залишає посаду голови Нацполіції. Після цих слів він відразу покинув залу, де проходила прес-конференція, а на питання журналістів про те, чому таке рішення він прийняв саме зараз, Князєв лаконічно відповів «Я вже все сказав».

oligarh.media

При цьому заява про відставку не стала здивуванням для присутніх, оскільки розмови про можливий відхід Князєва з посади голови Нацполіції виникли ще 23 вересня. Зокрема, приводом для цього послужив скандал за участю дружини Князєва, у якої при перетині кордону з Польщею виявили велику суму грошей.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*