Останній поляк покинув керівне крісло України

www.zp-inform.com.ua

У прес-службі Укравтодору повідомили, що нинішній голова Держагентства автодоріг України Славомір Новак, поляк за походженням, йде у відставку. Дане рішення Новак прийняв самостійно, пославшись на те, що, по-перше, завершилася 3-річна каденція, а по-друге, він отримав нову пропозицію з приводу майбутньої роботи.

Новак зазначив, що за ті три роки, які він перебував на посаді голови Укравтодору, вдалося зробити серйозний якісний стрибок в сторону розвитку інфраструктури в Україні та залучення інвестицій на реалізацію проектів по ремонту й модернізації доріг. Він підкреслив, що повністю задоволений результатом роботи Держагентства, зокрема щодо впровадження нових інструментів фінансування, запуску тендерів через систему Prozorro й багато іншого.

www.zp-inform.com.ua

При цьому не виключається можливість того, що рішення про відставку швидше було продиктовано не закінченням каденції, а бажанням «зіграти на випередження». Напередодні новий голова Міністерства інфраструктури Владислав Криклій натякнув Новаку на те, що було б правильно покинути пост голови Укравтодору.

Відзначається, що, займаючи пост голови Укравтодору, у 2018 році Новак заробив близько 1,5 млн гривень.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*