МВФ позитивно оцінив проект держбюджет України

bzns.media

У прес-службі Верховної Ради України повідомили, що в ході зустрічі за участю керівника Місії Міжнародного валютного фонду (МВФ) в Україні Рона ван Родена та голови Верховної Ради Дмитра Разумкова обговорювалося питання економічної стабільності в Україні та проект держбюджету на 2020 рік. Зокрема, представник МВФ позитивно оцінив підготовлений проект держбюджету й висловив надію на те, що він буде підтриманий більшістю парламентаріїв.

В ході зустрічі ван Роден зазначив, що останнім часом Україна змогла зробити ряд важливих кроків у напрямку удосконалення економічної системи держави. Зокрема, представник МВФ визнав, що Україна все ж змогла вийти з глибокої кризи, що вразила сферу економіки, й тепер необхідно впровадити реформи, які б забезпечили закріплення досягнутого успіху.

bzns.media

За словами ван Родена, сьогодні першочерговим завданням для України є збереження макроекономічної стабільності й забезпечення незалежної роботи Нацбанку. Він переконаний, що грамотно підготовлений проект держбюджету на 2020 рік якраз може в цьому допомогти.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*