Анексія Криму Росією була неминучою, — Сенцов

companion.ua

В ході спілкування з журналістами український режисер Олег Сенцов заявив, що в момент анексії Криму Росією Україна була настільки слабка, що запобігти, або як-небудь перешкодити цій події було практично неможливо. За словами Сенцова, головна проблема полягала в тому, що українська армія в тому стані, в якому вона була на момент 2014 року, не могла забезпечити захист держави.

Сенцов зазначив, що незалежно від того, хто б очолював державу у 2014 році, без потужної армії захистити цілісність держави в будь-якому випадку не вдалося б. На той момент силовики не були готові підтримати нове керівництво, оскільки тільки недавно при подіях на Майдані боролися з цими людьми. Водночас армія, яка повинна була стати інструментом стабілізації й відсічу втручанню ззовні, являла собою розрізнені формування.

companion.ua

У зв’язку з цим Сенцов приходить до висновку, що анексія Криму — це з одного боку результат холодного розрахунку Росії, яка, скориставшись слабкістю України, порушила її територіальну цілісність. З іншого боку — це неминучість, ґрунт для якої сформувався під впливом відразу декількох негативних факторів, які викристалізувалися в нестабільному середовищі, характерному на той момент для України.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*