Омбудсмени Польщі та України мають намір співпрацювати

amp.akcenty.com.ua

Повідомляється, що 24 вересня у Варшаві відбулося підписання документа, який передбачає наявність намірів держав на співпрацю у сфері захисту прав громадян, омбудсменом Республіки Польща Адамом Боднаром та Людмилою Денисовою, яка є уповноваженою Верховної Ради України з прав людини.

Відповідно до слів Денисової, у листі стосовно громадян України говориться про захист прав трудових мігрантів в аспекті відповідної оплати праці, а також реакції в умовах нещасних випадків на виробництві та інших небезпечних ситуацій.

Також уповноважена з прав людини наголосила, що у листі підіймається питання запобігання ксенофобських настроїв.

Омбудсмен України повідомила, що з Адамом Боднаром було обговорено останній інцидент побиття українського студента, який стався у місті Жори, розташованому у південно-західній частині Республіки Польща.

amp.akcenty.com.ua

Денисова також зазначила, що офіс омбудсмена Польщі виступив із закликом до України стосовно того, щоб проводилась активна робота просвітницького характеру серед громадян України у Польщі. Оскільки українці не повинні боятися звертатися у правоохоронні органи у разі, якщо вони потрапили у неприємності.

Польська сторона вважає, що саме страх та недовіра з боку жертв до правоохоронців є причиною того, що велика частина актів насильства залишилась не розслідуваною.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*