Дії президента Трампа порушили присягу і зрадили національну безпеку, — Демпартія США

news.myseldon.com

Ненсі Пелосі, яка обіймає посаду спікерки в нижній палаті Конгресу Сполучених Штатів, офіційно заявила про старт процедур щодо відсторонення від влади (імпічменту) 45-го президента країни.

За словами спікерки Палати, останнім часом конгресмени займалися розглядами в судах і розслідуваннями профільних комітетів, для збору фактів і прийняття рішення щодо ініціювання імпічменту.

Пелосі нагадала, що Трамп визнав, що звертався до українського колеги Володимира Зеленського з проханням про вжиття заходів, які принесли б лідеру Сполучених Штатів певну вигоду.

Спікерка Палати представників озвучила висновок, що дії президента США демонструють зневагу присягою та ігнорування національної безпеки, у зв’язку з чим нижня палата Конгресу ініціює процедуру відсторонення Трампа від влади.

news.myseldon.com

Президент Сполучених Штатів вже відреагував на заяву Пелосі. У своєму записі на офіційному акаунті в Twitter він написав, що Демпартія псує «важливий день» в Організації об’єднаних націй і шкодять репутації його країни. Саму ситуацію він назвав президентським домаганням (харассментом), і нагадав, що він ще не публікував стенограму своєї телефонної розмови з президентом України.

Нагадаємо, що скандал почався з публікації в американській пресі інформацію про вимогу Трампа в спілкуванні із Зеленським відкрити кримінальну справу в Україні у відношенні сина його головного політичного суперника Джо Байдена.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*