Україна повинна відмовитися від фінансової допомоги США, — Надія Савченко

www.inosmi.info

Україна зацікавить Сполучені Штати лише у тому випадку, якщо перестане випрошувати фінансову допомогу. Про це заявила депутатка восьмого скликання Надія Савченко.

За її словами, сума в 400 мільйонів доларів не має особливої цінності для самих Сполучених Штатів і українського олігархату, який багатіє крадіжками.

Визнавши, що бідним людям навіть копійка є допомогою, вона назвала українців «бідними, але гордими», і назвала бажаною відмову від американської фінансової допомоги.

Україні необхідно перестати концентруватися на одному союзнику, і мати більше друзів і партнерів, ніж противників, висловила впевненість екс-депутатка.

Нагадаємо, що загальний обсяг запланованої фінансової допомоги (включаючи «військовий» напрямок) Сполучених Штатів для України становить 391 мільйон 500 тисяч доларів.

www.inosmi.info

Надія Савченко була депутатом Верховної Ради восьмого скликання, куди обиралася від «Батьківщини», перебуваючи у російському полоні. Через приблизно два роки після повернення в Україну вона стала фігуранткою кримінальної справи про підготовку державного перевороту і була заарештована. У квітні нинішнього року вона була звільнена з-під варти. На позачергових парламентських виборах за неї проголосувало вісім виборців.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*