Розвитку України заважають дві перешкоди – внутрішня реакція на реформи та агресія Росії

juristoff.com

Голова держави Володимир Зеленський, виступаючи вчора на саміті «Цілей сталого розвитку» в Організації Об’єднаних Націй, розповів про перешкоди для успішного розвитку нашої країни.

На думку президента, Україні заважають два фактори. Першим фактором він назвав внутрішню українську реакцію на процес реформ. Другою причиною є агресія Кремля проти України.

Коментуючи реакцію на реформи всередині країни, Володимир Зеленський висловив упевненість, що нова українська влада впорається з цією проблемою. Другу перешкоду для успіху України він назвав більш складною, яке буде нездоланною без підтримки міжнародної спільноти.

juristoff.com

Сьогодні 25 вересня президент повинен буде виступити на дебатах, що проходять в рамках Генеральної асамблеї. Потім Володимир Зеленський повинен зустрітися з американським колегою Дональдом Трампом.

Раніше глава держави в рамках заходу Генасамблеї зустрівся з низкою світових лідерів: генсеком НАТО Єнсом Столтенбергом, італійським прем’єром Джузеппе Конте та канцлеркою Німеччини Ангелою Меркель.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*