Україна — лідер в антирейтингу країн за індексом iPhone

aqm.by

Міжнародна платформа Picordi, яка спеціалізується на знижки, склала щорічний рейтинг з підрахунками, скільки часу знадобиться жителю тієї чи іншої країни світу, щоб накопичити на новітню модель смартфона iPhone.

У «індексі iPhone» 2019 року Україна посіла перше місце з кінця: її середньостатистичному громадянину доведеться трудитися майже дев’яносто сім днів, щоб накопичити на iPhone 11, вже презентованому компанією Apple.

У антирейтингу наступну позицію після України займає Колумбія, де при отриманні середньої заробітної плати її жителю доведеться збирати на iPhone 11 майже дев’яносто днів. Далі йде Казахстан з показником в 76 з половиною днів.

aqm.by

Найменше збирати на нову модель смартфона від Apple доведеться жителю Швейцарії – 4,8 робочого дня. Друге місце займають Сполучені Штати (5,8), а також Люксембург з показником 6,7 дня.

Надходження до продажу iPhone 11 в Україні очікується в кінці наступного місяця. В даний час в Інтернет-магазинах нашої країни новітні смартфони Apple пропонуються за попереднім замовленням.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*