Шість нових заступників Авакова – хто і для чого

imag.one

Згідно з інформацією Міністерства внутрішніх справ, в ході засідання Кабінету Міністрів на посаді заступника голови МВС було призначено шістьох осіб. Першим заступником начальника відомства став Сергій Яровий у функції якого входитиме забезпечення формування та виконання відомством держполітики в галузі публічної безпеки та порядку.

Ще одним заступником став колишній парламентарій Антон Геращенко, в обов’язки якого входитиме координація законодавчого забезпечення МВС, його взаємодію з парламентом та комітетами, громадською радою та пресою.

В обов’язки Тетяни Ковальчук входитиме забезпечення формування держполітики у сфері міжнародного співробітництва з органами Євросоюзу та Північноатлантичного альянсу, а також з іншими організаціями.

В обов’язки ще одного заступника Сергія Гончарова входитиме координація забезпечення роботи Єдиної інформаційної системи відомства, побудова та впровадження системи авіабезпеки та інше.

Катерина Павличенко займатиметься координацією питань, пов’язаних з моніторингом за дотриманням прав та свобод людини та громадянина в діяльності органів Міністерства.

imag.one

Олександр Гогилашвили буде займатися координацією питань, пов’язаних з формуванням та реалізацією в межах компетенції відомства держполітики з офіційного обігу наркотичних засобів.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*