Українська Нацполіція терміново отримала нового керівника

www.insayder.su

У Департаменті комунікації міністерства внутрішніх справ інформують, що 25 вересня в ході засідання Кабінету міністрів була прийнята відставка з посади керівника Національної поліції Сергія Князєва. На його місце був призначений Ігор Клименко.

Варто відзначити, що раніше генерал поліції 3-го рангу Клименко займав пост заступника начальника Національної поліції. Новий керівник відомства висловив вдячність за надану йому довіру та повідомив, що для нього є великою честю очолювати даний правоохоронний орган.

Новий начальник Нацполіції зазначив, що й далі буде продовжувати ті реформи, які почалися зі створення відомства. Крім цього, він приділить увагу й розв’язанню тих проблем, які є найважливішими для громадян нашої країни.

www.insayder.su

Першим завданням керівника стане удосконалення реагування на повідомлення про злочини та порушення. Також планується профілактика злочинності та поліпшення безпеки на дорогах. Водночас, відомство й далі боротиметься з проявами сімейного насильства, а також з нелегальним обігом наркотиків.

Варто підкреслити, що народний депутат від «Європейської солідарності» Гончаренко повідомив, що кандидатуру Клименко запропонувало міністерство внутрішніх справ.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*