Всупереч відмові від поїздки української делегації в ПАРЄ, депутат Верховної Ради візьме участь у сесії

imag.one

Заява, опубліковане на сайті політичної сили «Опозиційна платформа — За життя» (ОПЗЖ), свідчить про те, що всупереч відмові України брати участь у майбутній сесії Парламентської асамблеї Ради Європи, партія все де має намір відправити свого представника.

У політичній парії вважають, що рішення делегації чинного скликання парламенту стосовно відмови брати участь у сесії Парламентської асамблеї є продовженням курсу екс-президента Петра Порошенка, який передбачає самоізоляцію України та нагнітання напруженості в Європі. Тому ОПЖЗ має намір взяти участь у сесії ПАРЄ.

Представники «Опозиційною платформи» стверджують, що абсолютна більшість делегації склали депутати від політсили «Слуга народу» з метою прийняття рішення про відмову від участі у роботі ПАРЄ.

В опублікованій заяві говориться про те, що партія Володимира Зеленського проігнорувала можливість для здійснення консультацій на майданчику Парламентської асамблеї з питання встановлення миру на Донбасі, а також у питанні нормалізації відносин з сусідніми державами. «Слуга народу» відмовилася представляти та захищати інтереси нашої країни у дискусії з членами ПАРЄ.

imag.one

«Опозиційна платформа» вважає, що на даний момент для того, щоб мирним шляхом врегулювати конфлікт у країні, потрібно активізувати діалог міжпарламентського масштабу з усіма сусідніми державами, а також повністю відновити відносини з Радою Європи.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*