Спецоперація на Закарпатті. Обшуки в Ужгороді, Мукачеві та Хусті

bykvu.com

Журналіст Віталій Глагола повідомив на своєму каналі у месенджері «Телеграм» про те, що у Закарпатську область прибула велика кількість співробітників правоохоронних органів для проведення обшуків.

Відповідно до повідомлення журналіста, у низці міст проводяться обшуки, серед них Мукачево, Ужгород, а також Хуст.

Віталій Глагола також повідомив про те, що в аеропорт у першій половині дня прилетів літак Нацгвардії, а близько 80 спецпризначенців та слідчих заїхали в область через населений пункт Нижні Ворота. Причиною такого великого скупчення правоохоронців в області є замах на керівника ужгородського обласного управління захисту економіки Нацполіції Андрія Іванківа. Обшукують і будинки колишніх парламентаріїв Михайла Лани та Павла Балоги.

Згідно з інформацією, було заарештовано керівника федерації боксу Закарпаття Михайла Данила, колишнього співробітника міліції та керівника охорони Андрія Стрижака. Повідомляється й про затримання чинного поліціянта, який підозрюється у виконанні стрільби.

bykvu.com

Юрист та журналіст Роман Келемен також поінформував про те, що поліція переведена на посилений режим охорони, а у містах Мукачево та Ужгороді ініційовані численні обшуки.

Юрист повідомив про те, що у Хусті обложили міськраду, а пропуск у будівлю здійснюється лише за посвідченнями.

Келемен зазначив, що кількість залучених у спецоперації спецпризначенців складає близько 600 людей.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*