Основне завдання: завершення війни на Донбасі — мова Зеленського в ООН

tengrinews.kz

25 вересня в Нью-Йорку президент України Володимир Зеленський виступив перед учасниками саміту Генасамблеї ООН, присвятивши більшу частину своєї промови темі війни та численних жертв, в тому числі серед українців, які брали участь у військових діях на Донбасі. Зокрема, Зеленський розповів історію українського оперного співака Василя Сліпака, який відправився воювати на схід України й був убитий.

У ході розповіді про трагічну загибель Сліпака, Зеленський дістав з кишені кулю й продемонстрував її присутнім зі словами про те, що сьогодні життя людини коштує рівно стільки ж, скільки й ця куля – 10 доларів. За словами українського лідера, в умовах сьогоднішньої нестабільності, яка торкнулася всього світу, неможливо відчувати себе в безпеці. Більш того, для тих, хто хоче бути почутими й змінити нинішню ситуацію, все може обернутися смертю, як це сталося зі Сліпаком.

tengrinews.kz

Окремо у своєму виступі Зеленський торкнувся теми війни на Донбасі й привів відповідні цифри, які підтверджують той факт, що з кожним роком кількість постраждалих та загиблих зростає. Зеленський підкреслив, що пріоритетним завданням нового українського керівництва є завершення війни, але не ціною життя громадян України, а за підтримки світової спільноти.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*