Нова Центральна виборча комісія України зі старих членів

nikcenter.org

Повідомляється, що у ЗМІ була опублікована інформація стосовно того, що 6 членів з минулого складу постійного державного колегіального органу Центральної виборчої комісії України будуть запропоновані політичною силою Володимира Зеленського «Слуга народу» у новий склад.

Відповідно до даних, низку осіб, серед яких Ірина Єфремова, Андрій Євстігнєєв, Олег Діденко, Катерина Махніцька, Віталій Плукар та Анна Басалаєва, партія «Слуга народу» внесе до списку Центрвиборчкому.

Також наголошується, що перераховані вище особи, а також інші кандидати у Центральну виборчу комісію на даний момент не пройшли формальну співбесіду в Офісі президента та комітеті Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого управління, регіональної розвитку та містобудування.

nikcenter.org

Згідно з інформацією, заступник голови комітету парламенту з питань організації державної влади, а також представник політичної сили «Слуга народу» Олександр Качура підтвердив інформацію про те, що у квоті партії можуть бути представлені особи з минулого складу Центрвиборчкому.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*