«Партія Шарія» готова взяти реванш на місцевих виборах

Sharij.com.ua

На своєму Youtube-каналі блогер Анатолій Шарій та за сумісництвом лідер політсили «Партія Шарія» підтвердив інформацію про те, що планує брати участь у майбутніх місцевих виборах в Україні.

За словами Шарія, попри поразку на виборах до Верховної Ради, «Партія Шарія» готова взяти реванш на місцевих виборах й вже підготувала низку проектів, які повинні зацікавити громадськість. По-перше, це освітня програма, яка, за словами Шарія, дозволить людям розвивати в собі лідерські якості, а найголовніше, підвищувати рівень знань й на основі цього робити більш усвідомлено свій вибір, в тому числі й політичний.

Другий проект – це щось на зразок TripAdvisor, але замість відгуків про готелі та курорти, українці зможуть оцінювати роботу держустанов. За словами Шарія, це дозволить встановити громадський контроль за роботою медичних, освітніх та інших установ й підштовхнути їх до поліпшення якості послуг, що надаються.

Sharij.com.ua

При цьому Шарій підкреслив, що участь в обох проектах буде доступною тільки для власників карток членів «Партії Шарія». Тим самим, він висловив надію на те, що в ряди прихильників партії вдасться залучити більше людей, зацікавлених в якісному перетворенні України.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*