Трамп опублікував стенограму розмови з Володимиром Зеленським

Segodnya.ua

Під час телефонної розмови між президентом України Володимиром Зеленським та американським лідером Дональдом Трампом, яка відбулася 25 липня, сторони обговорили питання відновлення новим генпрокурором України розслідування справи Хантера Байдена. Відзначається, що в ході розмови жодного разу не прозвучала тема надання фінансової допомоги Україні з боку США у якості «плати» за розслідування справи Байдена.

Телефонну розмову опублікувала Адміністрація президента США відразу після того, як з’явилася інформація про запуск процедури імпічменту проти Трампа. Приводом став саме ця телефонна розмова з президентом України, про яку в ЗМІ писали, як про спробу Трампа шантажувати Україну й занадто тиснути на українське керівництво.

Segodnya.ua

Проте, виходячи зі змісту бесіди, мова йшла виключно про відновлення розслідування справи сина кандидата в президенти від республіканців Джо Байдена. Зокрема, Хантер Байден, бувши одним з членів правління найбільшої в Україні приватної газової компанії Burisma Holdings, в період з 2014 по 2015 рік переводив на рахунок своєї американської фірми близько 170 тис. доларів щомісяця з рахунків Burisma. При цьому, коли Віктор Шокін, який займав на той момент посаду Генпрокурора, спробував ініціювати розслідування, його звільнили.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*