Верховна Рада готова до розгляду законопроекту про ринок землі

crisis.in.ua

25 вересня на сайті Верховної Ради України з’явився текст законопроекту про ринок землі, який передбачає внесення низки змін, які, за словами авторів цієї ініціативи, дозволять вивести сферу сільського господарства в Україні на новий рівень, в тому числі шляхом залучення інвестицій. Відповідний документ був внесений прем’єр-міністром України Олексієм Гончаруком.

На даний момент законопроект знаходиться на розгляді експертів профільного комітету ВР, що відповідає за питання аграрної та земельної політики. До документа також додається пояснювальна записка, в якій зазначено, що прийняття даного законопроекту дозволить створити в країні прозорі умови для купівлі/продажу землі, а також забезпечить дотримання прав людини на розпорядження земельною власністю.

crisis.in.ua

За словами авторів законопроекту, даний документ є лише першим кроком на шляху до створення ринку землі в Україні. Однак його впровадження є принципово важливим, оскільки дозволить подолати ті негативні явища, які заважають розвиватися українському аграрному сектору. Зокрема, мова йде про корупцію, виснаженні ґрунти, знецінення земель й багато іншого.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*