Режим Порошенко використовував санкції ЄС проти сина екс-президента Януковича

24tv.ua

Юрій Кірасир, прес-секретар сина 4-го голови України Януковича, написав у профілі у соціальній мережі «Фейсбук» про те, що режим попереднього голови держави Петра Порошенка використовував санкції Європейського союзу проти Олександра Януковича з метою рейдерського захоплення його активів.

За словами Олександра Януковича, близько п’яти років режим Порошенко займався нав’язуванням міжнародному товариству та українському народу різного роду міфів про уявний зв’язок Віктора Януковича до всіляких злочинів. У свою чергу звинувачення, що надійшли на адресу Олександра Януковича, були використані як один зі способів дискредитації батька на посту голови держави.

Згідно з текстом повідомлення, всі дії слідували за досить простою схемою. Спочатку прокурори відкривали сфабриковані кримінальні виробництва, далі саме ці справи служили підставою для звернення до Євросоюзу з метою введення санкцій. Вже після цього санкції використовувалися з метою рейдерського захоплення грошових активів вкладників публічного акціонерного товариства «Всеукраїнський банк розвитку» та повного знищення його бізнесу у країні.

Олександр Янукович зазначив, що суддями Європейського суду був визнаний факт того, що Євросоюз не повинен був застосовувати санкції, ґрунтуючись на сфабрикованих справах, які були політично мотивованими. Хоча рішення суду було цілком передбачуваним, проте, все ж запізнілим.

24tv.ua

Син Віктора Януковича вважає, що необхідно відновити справедливість у всіх випадках, де були порушені права та свободи злочинним режимом екс-президента. Сам Європейський союз повинен оцінити всі дії та заяви злочинців, які перебували при владі, після чого оновити список санкцій особами, які крали гроші у держави у період останніх 5 років.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*