Євросоюз висловив своє роздратування словам Зеленського про малу допомогу Україні

apostrophe.ua

Протягом останньої половини десятиліття Європейський Союз послідовно надавав Україні безпрецедентний обсяг допомоги.

Про це заявила Майя Косьянчич, яка представляє дипломатичну службу Євросоюзу. Дипломат нагадала, що Брюссель і його фінансові міжнародні інститути, починаючи з 2014 року, залучили понад п’ятнадцять мільярдів євро для підтримки реформ в нашій країні. Ця сума складається з кредитів і грантів.

Нагадаємо, що раніше президент Сполучених Штатів Дональд Трамп заявив, що його держава затримуватиме фінансову допомогу для Києва, якщо країни Європи та інших регіонів світу не зроблять свій внесок.

apostrophe.ua

Нагадаємо, що раніше в американській пресі з’явилися публікації, що 45-й лідер Сполучених Штатів доручив заморозити виділення суми, призначеної для надання допомоги Україні. У 400 мільйонів доларів входить і пакет військової допомоги «по лінії» Пентагону. Доручення Трампа було віддано на тлі скандалу з його телефонною розмовою, проведеною з українським колегою Володимиром Зеленським. У США припускали, що їхній президент вимагав від українського лідера відкрити справу у відношенні сина свого головного політичного опонента Джо Байдена. Трамп був змушений опублікувати стенограму розмови.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*