Україна може отримати нового “старого” Генпрокурора

telegramfor.me

Згідно з матеріалами Верховного Суду України, 3 жовтня відбудеться засідання за позовом екс-голови Генпрокуратури Віктора Шокіна, в якому йдеться про поновлення на посаді.

Варто підкреслити, що Шокін за допомогою свого представника ще 02.09.19. звернувся у Верховний суд, щоб той переглянув позов, у зв’язку з новими обставинами, які показані в постанові Вищого адміністративного суду. Варто зазначити, що даний суд відмовився розглядати справу екс-голови ГПУ.

Вже 06.09.19. Верховним Судом України було відкрито провадження за позовом колишнього генпрокурора Шокіна до голови держави та парламенту України про визнання незаконним рішення про його звільнення, з подальшим його скасуванням.

telegramfor.me

Нагадаємо, Шокін у 2017 році звертався з позовом про поновлення його на посаді до Вищого адміністративного суду. Причиною позову стала отримана інформація, яка свідчила про підкуп парламентаріїв Ради, які голосували за його відставку.

Парламент України схвалив звільнення Шокіна в кінці березня 2016 року, вже на початку квітня тодішній президент Порошенко прийняв указ про його відставку.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*